ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ ПОЛІЕТИЛЕНОВОГО ПАКЕТА

Принципи ощадливого виробництва мається на увазі, що «сміття» — це ресурс, який піддається вторинному обороту. Витрачати ресурси на перетворення вигідніше, ніж на знищення. Таку користь наочно ілюструє принцип «cash back».

Продукт варто оцінювати з урахуванням всіх етапів життєвого циклу, від джерела сировини для його створення до утилізації. Виокремлення "екологічної цінності" тільки з етапу утилізації схоже на поїздку в інший кінець міста заради економії на різниці вартості покупки товару в дешевшому магазині, без урахування витрат часу і палива автомобіля.

Наразі пластикова упаковка найбільш поширена, чим це обумовлено? Пластик нешкідливий, міцний, легкий і дешевий. Його переважно створюють з побічних продуктів нафтогазової промисловості, які в іншому разі спалювалися б, забруднюючи атмосферу. Він легше альтернативних пакувальних матеріалів, отже, транспортувати його менш затратно.

Однак, ключовий фактор для вибору упаковки з пластику - її перероблюваність і відновлюваність.

Така упаковка не означає створення відходів, проте вимагає відповідального використання. Доля відпрацьованої упаковки повністю залежить від кінцевого споживача. Протягом свого існування Комсерв Україна послідовно проводить політику розподілу і переробки відходів, та заохочує відповідальне ставлення своїх співробітників і партнерів до утилізації пластикових виробів. Ми знаємо, що зубна гігієна теж не завжди була загальнопоширеною, і ми віримо, що своєю діяльністю ми робимо внесок у будівництво свідомого суспільства і культуру споживання в цілому.