ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ “КОМСЕРВ УКРАЇНА”

Наша компанія діє на ринку полімерних виробів вже понад 20 років. Відвідуючи міжнародні галузеві виставки, ми постійно оновлюємо обладнання та збільшуємо свої виробничі потужності. Місячний виробничий обіг компанії становить понад 1500 тонн.

У 2012 році наша компанія отримала сертифікат NoUA2.003.07401-12 за стандартом ISO 9001:2009.

TUV Austria "OK Compost HOME"

Виданий австрійською компанією TUV Austria у 2020 році.

Тримаючи руку на пульсі розвитку полімерної індустрії, ми прагнемо бути першими хто впроваджує інновації. Окрім поліетиленових пакетів різних видів асортимент нашої продукції також охоплює поліетиленові рукавички і вікет-пакети.

Керуючись професійною дисципліною ми діємо в атмосфері поваги до кінцевого споживача нашої продукції і дбаємо про навколишнє середовище, культивуючи замкнутий цикл виробництва. Наша продукція підлягає повторній переробці, а також ми виробляємо біорозкладані пакети, сертифіковані TUV Austria "OK Compost HOME" і "OK Compost INDUSTRIAL".

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ЧИСЛА НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Ми будуємо відносини зі своїми партнерами на підставі щирої лояльності, забезпечуючи багаторівневий контроль якості своєї продукції і стабільність поставок.

Більшість наших партнерів це мережі роздрібної торгівлі, такі як "АТБ-маркет", "Сільпо", "Ашан" і "METRO", тому якість нашої продукції може щодня оцінити кожен відвідувач супермаркету.

Коло наших партнерів не обмежується українськими компаніями, ми здійснюємо міжнародні поставки на умовах DAP Incoterms 2010.

Комсерв Україна офіційний представник турецької компанії ÖZ-MAK, яка виробляє обладнання для виготовлення пластикової упаковки. Мільйонні тиражі нашої продукції, випущеної за роки співпраці, свідчать про незмінно високу якість обладнання ÖZ-MAK, що заклало основу для багаторічного партнерства.

Керуючись бажаннями партнерів, ми розробляємо оригінальну продукцію і пропонуємо індивідуальну тарифікацію залежно від обсягу замовлення і тривалості відносин.